ZET REDÜKTÖR

50 Yılı Aşkın Süredir Üretiyoruz

 

Ülkemizin en eski redüktör firmalarından olan ZET Redüktör Sanayi ve Ticaret A.Ş., 1950'li yılların sonunda İstanbul Perşembe pazarında kurulmuştur. Üretimini ve ürün yelpazesini hızla genişleten ZET Redüktör daha sonraki yıllarda üretimini Şişli Bomonti'de devam ettirmiştir. 1995 yılında MEGA Grup bünyesine katılan ZET Redüktör bu tarihten itibaren faalitelerini Kurtköy Pendik'te devam ettirirken, 2006 yılında Eskişehir Organize Sanayi Bölgesindeki modern fabrikasını tamamlamıştır.

Deneyimin Yenilikçi Proje ile Buluşması

Son teknoloji ürünü makina parkuru, ölçü kontrol ve test ekipmanları ile halen üretimini bu tesiste sürdürmektedir. Türkiye'nin ilk kataloğlu redüktörlerini üreten ZET Redüktör yıllar boyunca edindiği deneyimini her zaman hizmet kalitesine yansıtmaktadır.

ZET Redüktör’ün yıllar içinde oluşan bilgi birikimi ve deneyimi, ortaya çıkan tüm ürünlerine yansıtılmaktadır. Ürünleriyle müşterilerine artı değerler katmayı hedefleyen ZET Redüktör, bu amaçla sistemli Ar-Ge çalışmaları yürütmektedir. Bu bağlamda; kullandığı yazılım, donanım ve tasarımla üretim ile kalite kontrol süreçlerinde katma değerler yaratmaktadır.