ROSSİ REDÜKTÖR

ÇÖZÜMLERİ HAREKET ETTİREN DİŞLİ GRUBU ROSSİ GROUP


ROSSİ GROUP
herzaman yenilikçi ve her sektöre uygun geniş ürün yelpazesi ile farklı uygulama gereksinimlerini karşılamak için en uygun dişli redüktörü ve motoru seçme olanağı sunuyor.

Yüksek güvenilirlik vaat eden ürünler ve en zor koşullarda bile, sonsuz uygulama alanlarını tatmin edebilen teknik inovasyonlar geliştirme hususunda her zaman öncü olmayı başaran Rossi, en zorlu uygulamalarda dahi kullanılabilen dişli redüktörleri, redüktörlü motorlar ve elektrikli motorlarının üretiminde dünya liderleri arasında yer almaktadır.

Zorlu görevlerde akla gelen dişli grubu ROSSİ…

Rossi  çözümleri yeniliğe verilen önem ve en zorlu endüstrilerin talepkâr uygulamalarını memnun edebilen çözümleriyle hep bir adım öndedir. Bu çözümler sayesinde Rossi, mükemmel çalışma performansları; yüksek standartlar; yıllara meydan okuyan bir çalışma düzeneği, son derece basit bakım prosedürü ve her şeyden önemlisi, kullanıcıya kalite, hizmet ve güvenilirliği garanti edecek tek bir lider tedarikçi olarak öne çıkmaktadır.

Tecrübesi ve know-how bilgisiyle öne çıkan firma, bu sektördeki “ağır” uygulamalarda sıklıkla kullanılan, “anahtar teslim” çözümleri ile zenginleştiridiği üstün kaliteli ürünleri sayesinde sektörde referans gösterilen bir tedarikçi haline gelmiştir.


Sonsuz, helezon ve konik helezon, eşeksenli, planeter dişli redüktörleri ve redüktörlü motorları ve kendinden frenli motorlar, Rossi Group tarafından tasarlanmış ürünlerden bazılarıdır.


Açıklama: C:\Users\TOLGA\Desktop\REDÜKTÖR ELEKTRİK MOTORU İNTERNET İÇİN RESİM\redüktör motor logolar resimler\rossi logo.png